Στο πλαίσιο λειτουργίας του Κέντρου Συμβουλευτικής & Ψυχολογικής Στήριξης φοιτητών/τριών Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (ΚΕ.ΣΥ.ΨΥ.Σ), το οποίο χρηματοδοτείται από το ΕΣΠΑ 2014-2020, μέσω της Πράξης «Υποστήριξη Παρεμβάσεων Κοινωνικής Μέριμνας Φοιτητών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (MIS 5049420)» ανακοινώνουμε τη διεξαγωγή σεμιναρίου με θέμα: Διαχείριση του άγχους την περίοδο της εξεταστικής»

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης σε αίθουσα του παραλιακού συγκροτήματος την Πέμπτη 16 Ιουνίου 2022 και ώρες 12:00 έως 14:00 μμ και απευθύνεται στους φοιτητές των τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας που εδρεύουν στο Βόλο.

Για τη συμμετοχή σας στο σεμινάριο παρακαλώ συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα: link

Μετά τη συγκέντρωση των συμμετοχών θα λάβετε απαντητικό email για την επικύρωση της συμμετοχής σας καθώς και λεπτομέρειες για τη διεξαγωγή του σεμιναρίου.

Υπεύθυνη:
Βασιλού Ευδοκία – Ψυχολόγος ΚΕ.ΣΥ.ΨΥΣ για το Βόλο