Βασιλού Ευδοκία
Συμβουλευτική Ψυχολόγος MSc., Συστημική Ψυχοθεραπεύτρια.

ΚΕ.ΣΥ.ΨΥ.Σ.: Πρόσκληση σε ψυχοεκπαιδευτικό σεμινάριο: «Η ματαίωση ως διεργασία ψυχικής ωρίμανσης»

Στο πλαίσιο λειτουργίας του Κέντρου Συμβουλευτικής & Ψυχολογικής Στήριξης φοιτητών/τριών Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (ΚΕ.ΣΥ.ΨΥ.Σ), το οποίο χρηματοδοτείται από το ΕΣΠΑ 2014-2020, μέσω της Πράξης «Υποστήριξη Παρεμβάσεων Κοινωνικής Μέριμνας —Φοιτητών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (MIS 5049420)» ανακοινώνουμε τη διεξαγωγή σεμιναρίου με θέμα: «Η ματαίωση ως διεργασία ψυχικής ωρίμανσης»
Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί δια ζώσης στην αίθουσα Ε του παραλιακού συγκροτήματος τη Δευτέρα 28 Νοεμβρίου 2022 και ώρες 12:30 έως 14:30 μμ και απευθύνεται στους φοιτητές των τμημάτων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας που εδρεύουν στο Βόλο.

Για τη συμμετοχή σας στο σεμινάριο παρακαλώ συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα: link

Επειδή το σεμινάριο θα έχει βιωματικό χαρακτήρα, οι θέσεις είναι περιορισμένες και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας με βάση την ημερομηνία και ώρα της αίτησης.
Μετά τη συγκέντρωση των συμμετοχών θα λάβετε απαντητικό email για την επικύρωση της-συμμετοχής σας καθώς και λεπτομέρειες για τη διεξαγωγή του σεμιναρίου.

Υπεύθυνη: Βασιλού Ευδοκία – Ψυχολόγος ΚΕ.ΣΥ.ΨΥΣ για το Βόλο
M.sc. Συμβουλευτικής / Συστημική – Οικογενειακή Ψυχοθεραπεύτρια

By Published On: 24 Νοεμβρίου 2022Categories: posts, Βασιλού, Σεμινάρια0 Comments